Kolekce TRÄUMELAND pro rok 2019

Rakouská značka Träumeland rozšířila pro rok 2019 svůj sortiment o několik novinek.

Nabídka juniorských matrací byla doplněna o nový prémiový model Meeresbrise, která je specifická svou 7zónovou konturou, která zajišťuje maximální komfort ležení vedoucí ke zdravému vývoji páteře. Matrace je vyrobena z vysoce kvalitní speciální pěny emc® sensitiv, která vyniká nejen skvělými bodově elastickými a cirkulačními vlastnostmi, ale je také vysoce antibakteriální - byla totiž původně vyvinuta pro použití v nemocničních zařízeních. Díky kombinaci svislých a vodorovných vzduchových kanálků a odvětracího pruhu podél bočních stran matrace zaručuje maximální prodyšnost. Model Meeresbrise je určen pro náročné rodiče, kteří vyžadují tu nejvyšší kvalitu.

Nový produkty byl přidán také do skupiny cestovních matrací. Je jím matrace Good, vyrobená z obyčejné měkké pěny, která zajišťuje příjemný komfort a dobré odvětrání. Samozřejmostí je praktická taška na přenášení a skladování. Tato matrace je výrazně levnější oproti stávajícímu modelu Air, takže má šanci stát se oblíbeným společníkem na dovolené.

Zbrusu novým produktem jsou hnízdečka pro miminka. Hnízdečko Träumeland je prvním hnízdem, které v sobě má integrovanou matraci. Kromě pocitu útulna a bezpečí tak poskytuje i maximální pohodlí a především prostor pro zdravý a přirozený vývoj páteře. Matrace je vyrobená z vysoce kvalitní pěny vyráběné za studena, která zlepšuje bodově elastické chování a aktivně dýchá. Dokonalá prodyšnost hnízdečka je zajištěná také podložkou s 3D vzduchovým polstrováním, jež spolehlivě odvádí dítětem vydechovaný CO2. Použitou textilií je kvalitní směs 70% TENCEL® a 30% bavlny. Výplň hnízdečka je tvořena jemnými kuličkami z polyesterového vlákna. Hnízdečko lze použít od narození do cca 8 měsíců.

V případě textilií došlo k výrazné redukci starších designů, které však byly nahrazeny 5 novými moderními vzory. S ohledem na nové barevné variace byly představeny také nové barvy prostěradel, které budou dostupné v průběhu ledna.

Řada spacích pytlů LIEBMICH je nově rozšířena o velikost 110, díky čemuž mohou výhod spacího pytle využívat i rodiče větších dětí.

Na začátku roku 2019 se můžete těšit na dva nové typy přebalovacích podložek, které vynikají svou praktičností, snadnou údržbou a především nulovým obsahem PVC. Na jaře pak bude představen letní spací pytel LIEBMICH, a to ve dvou provedeních – v bavlněném a tenclovém. O těchto novinkách budete včas informováni.