Nová kolekce LODGER pro letošní zimu!

Přivítejte novou kolekci Lodger pro nadcházející podzim a zimu! Je plná svěžích barevných odstínů a jedinečných motivů inspirovaných říší zvířat a přírodou kolem nás. Kromě nových barev a designů stávajících produktů v ní najdete také dva zbrusu nové kousky. Tak neváhejte a objevte víc!

Naprostou novinkou letošní sezóny je kolekce Botanimal inspirovaná říší zvířat a krásnou přírodou kolem nás. Produkty z této kolekce vás nadchnou svými neotřelými vzory a svěžími barvami. Tato kolekce obsahuje dvě barevné varianty, a to Raven a Sage, které jsou použité na fusaku Bunker, fusaku do autosedačky Mini Bunker a na zimní kombinéze Skier.

Další novinkou je rozšíření oblíbené kolekce Scandinavian, které byla pro letošní zimu doplněna o dvě zbrusu nové barvy. Jedná se o petrolejovou Sage a modrou Ocean, které lze skvěle sladit nejen s produkty z kolekce Botanimal. Tyto barvy najdete na všech fleecových produktech z kolekce Scandinavian.

Do nabídky zimních fleecových doplňků byly nově zařazeny také rukavičky nazývané Mittens. Díky elastickému pásku a zapínání na suchý zip skvěle sedí na každé ručičce. Jsou dostupné ve velikosti pro děti od 6 do 12 měsíců a v opravdu široké paletě barev.

Poslední novinkou je zavinovačka Wrapper Original Botanimal. I zde je patrná inspirace říší zvířat, a to v podobě roztomilých oušek a ocásku. Stejně jako ostatní Wrappery lze i tento model použít nejen v kočárku nebo doma, ale také v autosedačce skupiny 0+. Zavinovačka je dostupná ve čtyřech barvách - Ocean, Greige, Off White a Plush.