Nová kolekce LODGER pro podzim a zimu

Nová kolekce Lodger Empire pro podzim a zimu 2019 je tu! Stejně jako letní kolekce byla inspirována starodávnou Hedvábnou stezkou vedoucí z Asie do Evropy. Ovlivnění kulturami, které podél stezky žily a žijí, je patrné v použitých barvách, vzorech a detailech.

V polyesterové kolekci se nacházejí tři nové designy - Day, Night a Lotus. Kromě Bunkeru, Mini Bunkeru, Skieru a Sockerů v zimní kolekci najdete také novinku - Warmer - hřejivý návlek na rukojeť kočárku. Ten je k dispozici také ve vzorech z loňské kolekce Botanimal, aby skvěle doplnil i starší fusaky.

Fleecová kolekce je letos zaměřena na udržitelnost a styl. Použitý materiál je totiž vyroben z recyklovaných PET lahví a je ve vysoce módní "kožíškové" úpravě Teddy. Bunker, Hatter, Mittens, Muffler a Slippery jsou krásně hřejivé a jemné.

Do zimní kolekce spadají také bavlněné kousky, a sice waflové body Romper Ciumbelle s dlouhým rukávem, které je dostupné až do velikosti 80, a spací pytle Hopper.

Věříme, že nová kolekce Lodger Empire vzbudí u zákazníků stejně pozitivní odezvy, jako tomu bylo u předchozí kolekce Botanimal. Veškeré podklady k zalistování najdete na Google Disku.