První část novinek LODGER pro jaro a léto 2018

Objevte první část nové kolekce Lodger navržené pro letošní jaro a léto. Nese název Solid, který napovídá, že je to kolekce plná produktů v příjemných jednobarevných odstínech. Díky svým tlumeným barvám lze tyto kousky skvěle sladit se všemi předchozími vzorovanými kolekcemi Lodger.

Kolekce Solid je v první řadě zaměřená na Swaddlery. Ty jsou nabízeny jak v klasické velikosti 120 x 120 cm, tak i v nové velikosti 70 x 70 cm. Tyto menší Swaddlery lze skvěle využít jako klasickou látkovou plenu - jako osušku, sluneční clonu, pomocníka při krmení, kojící šátek, mazlicí dečku a mnoho dalšího. 

Swaddlery ve velikosti 120 x 120 cm jsou dostupné v balení po dvou a třech kusech, ve kterých jsou nakombinovány kousky v různých odstínech.

Menší Swaddlery o velikosti 70 x 70 cm jsou dostupné v balení po třech a pěti kusech. Balení po třech kusech obsahuje totožné barevné kombinace jako stejné balení klasických velkých Swaddlerů. V balení o pěti kusech pak najdete Swaddlery v jedné barevné variantě. Tímto způsobem však bude 5balení prodáváno pouze vám, prodejcům. Konečný zákazník si bude moci tyto Swaddlery zakoupit po jednom kuse, což mu dovolí vytvořit si set o více kusech přesně podle svého vkusu.

V kolekci Solid najdete také prostěradlo Slumber, a to jak ve velikosti do kolébky, tak i do postýlky, potah na přebalovací podložku Changer a spací pytel Hopper. Všechny kousky z této kolekce jsou vyrobeny ze 100% hydrofilní bavlněné pleteniny, která je krásně měkká, prodyšná a savá. Díky ní jsou tyto produkty ideální pro použití v dětských postýlkách či při přebalování.

Také body Romper je součástí kolekce Solid. Byl zachován oblíbený zavinovací střih a nově je body doplněno o krátké rukávy. 

Capáčky Slipper jsou nově vyrobeny z stejného bavlněného materiálu známého třeba ze Swaddlerů. Díky tomu jsou tyto capáčky maximálně příjemné a dokonale prodyšné, což z nich dělá ideální letní obuv pro miminka. Capáčky mají zapínání na patentky a největší velikost (6 – 12 měsíců) je opatřena speciální protiskluzovou úpravou.