Internetový obchod:
Kiddies s.r.o.
Podnikatelská 165/2
CZ-35002 Cheb

Email: info@kiddies.cz

Telefon:
+420 355 335 459

Mobil:
+420 774 132 890

Pracovní doba:
9.00 - 17.00 hodin

Air, novinka britské značky SHNUGGLE

Kolébka Shnuggle Air je zdravým, bezpečným a pohodlným místem pro spánek v blízkosti rodiče. Kolébka byla navržena s ohledem na maximální prodyšnost, kterou umožňuje odvětrané jádro a síťovinové boky, které dovolují maximální cirkulaci vzduchu, stejně jako možnost pozorovat spící děťátko. Matrace je vyrobena z hypoalergických vláken, díky kterým je o 50 % prodyšnější než klasické pěnové matrace, což pomáhá snížit riziko přehřátí dítěte.

Další skvělou výhodou je možnost mírného naklonění kolébky, což pomáhá zmírnit problémy související s kolikou a refluxem. Kolébku lze také nastavit do 7 výškových poloh. Kolébku Shnuggle Air lze také po straně rozepnout či úplně stáhnout, což usnadní noční krmení či utišení miminka. Kolébku se staženou boční částí může rodič přisunout ke své posteli, zafixovat ji pomocí dodaných popruhů a vytvořit tak pohodlnou přistýlku. Spodní část kolébky pak poslouží pro uložení všech potřebných věcí pro noční krmení nebo přebalování. Kolébka je vhodná pro děti od narození do cca 6 měsíců nebo 9 kg.

Přeměna z kolébky na postýlku

Kolébka Shnuggle Air je unikátně navržená tak, aby spolu s děťátkem rostla. Pomocí setu pro přestavbu ji lze snadno přeměnit na stylovou postýlku, která dítěti zajistí bezpečný a pohodlný spánek od narození až přibližně do věku dvou let nebo do výšky 89 cm. Pro přeměnu je kromě setu pro přestavbu potřeba zakoupit i matraci do postýlky Airflow.