Objevte kolekci MUTSY pro rok 2020

Nová kolekce Mutsy pro rok 2020 je opět definována jednoduchými liniemi a promyšleným designem v krásné paletě přírodních zemitých tónů.

Mutsy ze své nabídky vyřadilo kočárek i2, od tohoto roku se tak soustředí pouze na modely Evo, Nio, Icon a na sportovní kočárek Nexo. V případě modelu Nio došlo k vítané změně u podvozku, který bude nyní dodáván spolu s nákupním košem (tak jak tomu je u ostatních modelů). Změny nastaly také u kočárku Icon. Došlo k vylepšení nedostatků na podvozku, konkrétně byl vytvořen nový skládací kloub a spojnice mezi podvozkem a rukojetí. Podvozek Icon je nově v nabídce i s reflexními koly, která zvyšují bezpečnost při jízdě ve tmě nebo při zhoršené viditelnosti.

Všechny modely (kromě již předem sestaveného modelu Nexo) jsou k dispozici s černým a stříbrným podvozkem. Při sestavování kompletních kočárků je nutné dbát na to, aby spolu ladily jednotlivé koženkové detaily (rukojeť na podvozku, madlo na korbičce a madlo na sportovním sedáku). 

Pro lepší orientaci, který podvozek lze kombinovat s jakou částí kočárku, vám poslouží Mutsy Colourcard 2020, který je ke stažení na Google Disku. Zde najdete také veškeré potřebné podklady pro zalistování (ceník, fotografie).